Yato – historia producenta popularnych kluczy i narzędzi

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Yato – historia producenta popularnych kluczy i narzędzi

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Yato to marka powstała w 2008 roku jako należąca do grupy Toya. Pełną kontrolę nad marką Yato, Toya przejęła w 2013 roku. Siedziba oraz centrum logistyczne wspomnianej marki znajduje się w Szanghaju.

Yato historia firmy

Yato to marka, która została stworzona z myślą o profesjonalistach i ich codziennych potrzebach. Wśród sprzedawanych najczęściej narzędzi można znaleźć te o przeznaczeniu warsztatowym, budowlanym oraz ogrodowym. W Yato tworzone są również narzędzia z myślą o wykorzystaniu w branży HORECA.

Klienci doceniają tę markę za funkcjonalność produktów, ich niezawodność oraz jakość wykonania, a ponadto ceny adekwatne do tego, co ma do zaproponowania firma. Na uwagę zasługuje również fakt bardzo estetycznego, ciekawego i nowoczesnego wzornictwa. Firmowa oferta jest nieustannie poszerzana, aby docierać do coraz szerszego grona odbiorców, przede wszystkim wspomnianej grupy profesjonalistów.

Yato firma

Pod szyldem grupy Toya kryje się przedsiębiorstwo, które swoją historię rozpoczęło w 1990 roku. Wtedy to założono firmę. Przez kolejne lata otwierano oddziały w nowych lokalizacjach. W 2012 roku klienci mogli rozpocząć nabywanie firmowych produktów w pierwszym sklepie internetowym. Drugi sklep internetowy otwarto cztery lata później – w 2016 roku.

w 2013 roku grupa kapitałowa Toya rozpoczęła prowadzenie działalności na terenie Chin. 2019 rok przyniósł otwarcie nowego biura oraz magazynu Toya Romania. W tym samym roku założono spółkę zależną Toya Tools.

Toya to nie tylko marka Yato, ale i inne marki własne, w tym Vorel, Sthor, Flo, Fala oraz Lund. 

Narzędzia Yato

Narzędzia Yato, które można znaleźć w sklepie Emast, to połączenie wielofunkcyjności, wygody użytkowania oraz szerokich możliwości zastosowania. Marka zasłynęła tworzeniem narzędzi, które są innowacyjne, bazujące na wysokiej jakości materiałach, do tego niezawodne w działaniu.

Do rąk użytkowników trafiają produkty wyróżniające się nie tylko funkcjonalnością, ale i niezwykłą trwałością. Nie tracą na swoich właściwościach ani walorach estetycznych przez lata użytkowania, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Elektronarzędzia Yato

Produkty tej marki, w tym rozmaite narzędzia i elektronarzędzia, klucze oraz akcesoria dostarczane są do klientów w ponad 100 krajach na całym świecie. Dystrybucja skupia się głównie na rynku Europy Południowej, Środkowej i Wschodniej. 

Regularnie pojawiające się nowe linie produktowe oraz dobrze rozwinięta sieć sprzedażowa w kraju i na całym świecie, są gwarancją dostarczania do odbiorców produktów, które stają bezkonkurencyjne w swojej kategorii. Yato posiada ponadto rozbudowaną sieć serwisową i zapewnia sprawnie i szybko działający serwis pogwarancyjny.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*