Te ćwiczenia zrobisz bez wychodzenia z łóżka!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Te ćwiczenia zrobisz bez wychodzenia z łóżka!

Są dni, kiedy naprawdę nie chce nam się wychodzić z łóżka i iść na trening. Mimo wszystko nie warto wtedy rezygnować ze zrobienia chociaż kilku ćwiczeń. Oto kilka propozycji, które poprawią Twoje samopoczucie oraz kondycję bez opuszczania ukochanego łóżka.

Nożyce

Pierwsze ćwiczenie jest bardzo proste. Połóż się na plecach i ułóż ręce wzdłuż ciała. Następnie podnieś nogi do góry i rób wymachy naprzemienne w prawo i w lewo tuż nad materacem. W trakcie ćwiczenia odlicz do 10. To świetne ćwiczenie, które wpływa na nasze mięśnie brzucha.

Do góry

Kolejne ćwiczenie również wykonamy, leżąc na plecach. Ułóż się wygodnie i zegnij kolana. Następnie wypychaj biodra w górę i kładź z powrotem. Ćwiczenie wykonaj po 10 razy w trzech seriach.

Na boku

Kolejne ćwiczenie możemy spokojnie wykonywać, leżąc na kanapie i oglądając film czy czytając książkę . Połóż się na boku. Podeprzyj głowę jedną ręką, drugą połóż na biodrze. A teraz podnieś 15 razy nogę do góry. Staraj się jej nie odkładać i zatrzymywać kilka milimetrów nad drugą nogą. Po skończonej serii zmień bok. Zrób po 3 serie na jedną nogę.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*