Telefon do robienia selfie, czyli Galaxy Z Flip5

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Telefon do robienia selfie, czyli Galaxy Z Flip5

Freepik.com

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nasze telefony komórkowe nie są już jedynie urządzeniami, z których korzystamy podczas rozmów na odległość czy pisania SMS-ów. To nic innego, jak miniaturowe komputery, które kryją się w naszych kieszeniach. Szukasz smartfonu, który pomimo niewielkich rozmiarów, może zaoferować Ci wiele ciekawych możliwości? Już teraz sprawdź, czym zaskoczy Cię nowy Galaxy Z Flip5.

Poznaj składany smartfon Galaxy Z Flip5

Marka Samsung od lat tworzy smartfony, których funkcje dostosowane są do potrzeb ich użytkowników. Firma podąża za trendami, a aktualnie do łask wracają telefony niewielkich rozmiarów – a przynajmniej stwarzają one takie pozory, ponieważ w zaledwie jedną chwilę zyskujemy duży ekran, na którym możemy pracować czy oglądać filmy.

Mowa oczywiście o składanych smartfonach. W przypadku Galaxy Z Flip5 jest to aż 6,7-calowy ekran wewnętrzny. Wyświetlacz zachwyca doskonałą jasnością i idealnym odwzorowaniem kolorów. Jednak to nie wszystko, co może zaoferować nam wspomniany telefon dostępny w ofercie marki Samsung. Za sprawą procesora Snapdragon 8 Gen 2 (stworzonego właśnie dla Galaxy) przeniesiesz się na zupełnie nowy poziom mocy* i doświadczysz płynniejszej grafiki. Poznaj możliwości sztucznej inteligencji i lepszej wydajności baterii. Składany smartfon sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w wolnym czasie.

Dlaczego składany smartfon to dobry wybór?

Mały telefon, który w jednej chwili daje użytkownikowi możliwość skorzystania z dużego ekranu? To właśnie to, co wyróżnia smartfon Galaxy Z Flip5. Składa się tak idealnie, że łatwo zmieści się w niemal każdej kieszeni. Już sam design urządzenia zasługuje na uwagę. Telefon dostępny jest w kilku kolorach inspirowanych przyrodą.

Nawet przy złożonym smartfonie możesz obsługiwać wiele funkcji. Odpowiadaj na wiadomości za pomocą klawiatury QWERTY, wykonuj połączenia i sprawdzaj prognozę pogody – a to wszystko na dużym, jasnym ekranie zewnętrznym**.

Mały telefon, wielkie możliwości

Oto idealny telefon do robienia selfie. Dzięki FlexCam fotografie zawsze będą prezentowały się doskonale i to pod wygodnym kątem – od 75°do 115°. Obsługa obiektywów w składanym smartfonie jest bardzo prosta, przyjemna i pobudza kreatywność.

Skorzystaj z możliwości włączenia aparatu poprzez wykorzystanie skrótu na przednim ekranie. Możesz robić zdjęcia bez konieczności rozkładania telefonu. Nagrywaj wideo 4K*** i rób doskonałe zdjęcia nawet przy słabych warunkach oświetleniowych (skorzystaj z funkcji Nightografia).

 

* Pokazano poprawę wydajności w porównaniu do Galaxy Z Flip4. Rzeczywista wydajność zależy od środowiska użytkownika, warunków i wstępnie zainstalowanego oprogramowania i aplikacji.

** Ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 jest pierwszym w serii Galaxy Z Flip z czujnikiem zbliżeniowym i pierwszym ekranem zewnętrznym Galaxy Z Flip obsługującym HBM. Ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 HBM ma szczytową jasność 1600 nitów, co zapewnia jaśniejszy i wyraźniejszy wyświetlacz.

*** Galaxy Z Flip5 obsługuje nagrywanie filmów 4K. Aby obejrzeć film w rozdzielczości 4K, należy go odtworzyć na urządzeniu oferującym taką rozdzielczość.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*