Filmy na YouTube – jakie warto obejrzeć i ile kosztują?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Filmy na YouTube – jakie warto obejrzeć i ile kosztują?

Platforma YouTube ma w swojej ofercie pełnometrażowe filmy, które możemy legalnie obejrzeć bezpośrednio w serwisie YT za opłatą. Zobacz, jakie produkcje znajdują się na YouTube i ile zapłacimy za oglądanie.

Być może nie wszyscy wiedzą, że YouTube oferuje pełnometrażowe filmy, które możemy kupować i wypożyczać. W podręcznym menu na stronie serwisu, w zakładce Movies znajdziemy bogatą ofertę filmów oferowanych przez YouTube’a. Wśród nich klasyki takie jak Blue Velvet Davida Lyncha, Matrix, seria Władcy Pierścieni, czy popularne filmy o superbohaterach. Poniżej przeglądamy kilka przykładowych ofert.

Photo by: Sam Lion / Pexels

1. Sully

To film Clinta Eastwooda z 2016 r. opowiadający historię kapitana Chelsey “Sully” Sullenbergera, który w 2009 r. wykonał niezwykłe lądowanie uszkodzonym samolotem na rzece Hudson, ratując tym samym życie wielu ludzi. Film otrzymał liczne nominacje i Kryształową Statuetkę. Wypożyczymy go za jedyne 10 zł, a cyfrową kopię HD zakupić można za 47 zł.

2. Faworyta

Film historyczno-biograficzny kontrowersyjnego reżysera Jorgosa Lantimosa z 2018 r. Prezentuje XVIII-wieczną Anglię i skomplikowaną grę o wpływy na królewskim dworze, z Emmą Stone w zjawiskowej roli służącej Abigail. Film wypożyczymy na YouTube za kwotę 17 zł.

>> Zobacz też: Jak pozbyć się reklam na YouTube?

3. Zdjęcie w godzinę

Przejmujący thriller psychologiczny z 2002 r. pokazuje niezrównoważonego psychicznie pracownika sklepu fotograficznego, który przez swoją samotność i nieśmiałość zaczyna traktować utrwalonych na zdjęciach klientów jak swoich bliskich. Film do wypożyczenia na YouTube za 17 zł.

4. The Big Short

Dramat Adama McKay’a z 2015 r. pokazujący światowy kryzys z 2008 r. i działania garstki osób, które były w stanie wzbogadzić się w tym czasie, odpowiednio wcześnie przewidując nadchodzącą katastrofę. Film wypożyczymy za jedyne 12 zł w wersji SD oraz 16 zł w HD.

>> Zobacz też: Najpopularniejsze wideo na YouTube w Polsce w 2020 roku

5. Ukryte działania

To dramat biograficzny z 2016 r., który opowiada niezwykłą i przez długi czas nieznaną historię trzech Afroamerykanek, pracujących dla NASA na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. To z ich pomocą, pokonując ogromne przeszkody społeczne i obyczajowe, udało się wysłać w kosmos pierwszego Amerykanina. YouTube oferuje wypożyczenie filmu za kwotę 17 zł lub zakup cyfrowej kopii HD w cenie 70 i SD – 64 zł.

Photo: Pixabay / Pexels

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*