4 sezon „Opowieści podręcznej” już niedługo – zobacz zwiastun

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
4 sezon „Opowieści podręcznej” już niedługo – zobacz zwiastun

Jakiś czas temu na platformie Hulu pojawił się zwiastun 4. sezonu „Opowieści podręcznej”. Teraz dostępny jest również w polskiej wersji na HBO GO. Znamy też datę premiery nowego sezonu w Polsce. Już niedługo fani serialu będą mogli poznać dalsze losy June. 

Adaptacja słynnej powieści Margaret Atwood stała się jednym z najpopularniejszych współczesnych seriali. Przedstawia on antyutopijną wizję społeczeństwa kontrolowanego przez radykalnych fundamentalistów religijnych, z podrzędną rolą kobiet, pozbawionych praw i ograniczonych do funkcji inkubatorów. Główna bohaterka June Osborne wraz z innymi buntownikami próbuje przetrwać i stawić czoła oprawcom.

Nowe odcinki serialu „Opowieści podręcznej”

W nowym sezonie ruch oporu z June na czele rozpocznie otwartą wojnę z siłami Gileadu. Tytuł 4. sezonu brzmi: „Wolność zapuszcza korzenie” – spodziewamy się więc, że June może poprowadzić rewolucję kładącą kres okrutnym rządom radykałów. Ciekawostką jest, że 3 z 10 odcinków nowego sezonu wyreżyserowane będą przez Elizabeth Moss, odgrywającą rolę głównej bohaterki „Opowieści podręcznej”. 

Zobacz zwiastun 4. sezonu „Opowieści podręcznej”

https://www.youtube.com/watch?v=zEWqhH7x1_c&ab_channel=HBOPolska

4. sezon „Opowieści podręcznej” – kiedy premiera?

W USA premiera 4. sezonu „Opowieści podręcznej” zaplanowana jest na 28 kwietnia 2021 roku, a już jeden dzień później nowe odcinki serialu będzie można oglądać w Polsce na platformie HBO GO. Co więcej, stacja Hulu pracuje już nad kolejnym, 5. sezonem serialu. 

Obraz: Victoria Pickering / Flickr / CC BY-NC-ND 2.0

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*