4 aplikacje do biegania dla początkujących

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
4 aplikacje do biegania dla początkujących

Każdy, kto kiedykolwiek próbował zacząć swoją przygodę z bieganiem wie, że nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Niestety wygodne buty i strój nie pomogą nam w opanowaniu techniki. Nie podpowiedzą również jak zacząć. W tym celu doskonale sprawdzą się aplikacje, które możemy pobrać na swój telefon i śmiało ruszyć z nimi na pierwsze treningi biegowe.

Zacznij biegać. Bieganie dla początkujących

To pierwsza proponowana przez nas aplikacja. Stosunkowo prosta w obsłudze i doskonała, na początki przygody z bieganiem. Pomoże nam wydłużyć czas joggingu. Śledzi nasze postępu i daje wskazówki. Każdy trening systematycznie wydłuża swój czas i w efekcie dość szybko możemy osiągnąć swój pierwszy sukces.

Running App 

To kolejna warta uwagi aplikacja, pomagająca nam nabrać biegowej rutyny i zacząć treningi. Analizuje nasze biegi, ma możliwość personalizacji, pozwala śledzić dystanse na mapie. To pomocne narzędzie pomagające biegać i w efekcie schudnąć. 

Running to Lose Weight

Wśród użytkowników uznawana za godnego następcę kultowego Endomondo. Możesz w niej prowadzić plany treningowe, śledzić przebyte kilometry oraz połączyć trening z ulubioną muzyką. Jak sama nazwa wskazuje, to aplikacja pomocna, kiedy chcemy zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

GPS Sports Tracker

To polska aplikacja, która zebrała już grupę swoich wielbicieli. Przyjazny interfejs, możliwość stworzenia planu treningowego, a także dodanie do aktywności innych dyscyplin to tylko kilka z jej zalet. 

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*