Z kim ćwiczyć w domowym zaciszu? Zajęcia online

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Z kim ćwiczyć w domowym zaciszu? Zajęcia online

Siłownie zamknięte, brak dodatkowych zajęć i mróz za oknem. Wszyscy jednak mogą zadbać o swoją formę w domowym zaciszu! Na Youtube znajdziesz mnóstwo materiałów, które zmotywują Cię do wstania z kanapy i zrobienia formy na zbliżającą się wiosnę!

Obecna sytuacja jest świetną okazją, by zadbać o swoją formę w domowym zaciszu. Zamknięte siłownie to nie wymówka aby nie zrobić treningu w domu. Zaoszczędzisz dzięki temu czas na dojazd na siłownie oraz pieniądze.

TiffanyRotheWorkouts 

Jej program treningowy na boczki i talię zna chyba każdy! A jeżeli nie, to musisz go poznać! Podczas ćwiczeń nie tylko zostanie przekazana Ci pozytywna energia płynąca od prowadzącej, ale też nabierzesz ochoty do dalszego ruchu. 

Monika Kołakowska 

Monika prowadzi wyzwania kilkunastodniowe. Skupia się na konkretnych partiach ciała jak i na intensywnym treningu cardio. Prawie codziennie dodaje nowe materiały video z propozycjami treningów, przez co rutyna się nie wkradnie!

Lilly Sabri  

Bardzo pozytywna Amerykanka, która regularnie zaraża świetną formą, motywacją i uśmiechem na swoim kanale. Prowadzi dłuższe treningi na całe działo oraz krótsze serie na konkretne partie, aby móc dobierać ćwiczenia pod swoje preferencje. 

XHIT Daily 

XHIT Daily jest jednym z najpopularniejszych kanałów treningowych na YouTube. Jej zestawy możesz swobodnie miksować, tworząc własne sesje treningowe o dowolnej długości. Znakiem rozpoznawczym XHIT Daily stała się seria Celebrity Workouts, zawierająca ćwiczenia inspirowane sylwetkami celebrytów. Ta seria cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród pań. 

Odchudzanie Bez Kitów 

Natalia Gacka to trenerka i dietetyczka, która założyła konto Odchudzanie Bez Kitu. Jej programy są interesujące i skuteczne. Znajdziesz u niej intensywny program z tabatą oraz ćwiczeniami skupiającymi się na konkretnych partiach ciała!  

https://www.youtube.com/watch?v=D4BX8t057Gg
Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*