Scrabble junior. Gra dla najmłodszych

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Scrabble junior. Gra dla najmłodszych

Najlepszym sposobem na naukę jest oczywiście zabawa. Dlatego, jeśli chcemy rozwinąć słownictwo naszego dziecka, warto wziąć pod uwagę Scrabble Junior. To gra pozwalająca na dwa w jednym, czyli rozwój i świetnie spędzony wspólnie czas. 

Scrabble Junior – pozwól dziecku stać się mistrzem słowa!

Scrabble Junior to wspaniała gra, pozwalająca na stanie się prawdziwym mistrzem słowa. Łączy w sobie to co najlepsze, czyli edukację i zabawę. To idealny sposób na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem. Dodatkowo, gra rośnie wraz z pociechą. Dzięki zastosowaniu dwustronnej planszy, możemy wybierać między dwoma wersjami gry: podstawowej, dla młodszych dzieci, i drugiej, trybu zaawansowanego. Niezależnie od stopnia trudności, gra we wspaniały sposób pozwala na rozwój słownictwa każdego dziecka. Ćwiczy nie tylko  aparat mowy, ale również myślenie. Pozwala również na rozwój wyobraźni, dzięki barwnym obrazkom dołączonym do gry.

Zestaw składa się z dwustronnej planszy, 101 płytek z literami oraz 44 żetonów. Nie zabrakło oczywiście zasad dla obu wersji gry, czyli początkującej i zaawansowanej. 

Scrabble Junior to istna gratka, zarówno dla dużych, jak i małych, pozwalająca na wielogodzinną zabawę w układanie słów. To gra, która w przyszłości pozwoli na swobodną komunikację i rozwinie słownik dziecka.

Zdj. główne: Freysteinn G. Jonsson/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*