Nasza Klasa znika z sieci!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Nasza Klasa znika z sieci!

11 listopada 2006 roku zadebiutowała w sieci Nasza Klasa i zrobiła furorę, rozpoczynając erę popularności mediów społecznościowych w Polsce. Po kilku latach mówiono nawet o 14 milionach aktywnych użytkowników. Okazuje się, że Nasza Klasa znika z sieci.

Kiedy Nasza Klasa znika z sieci?

Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska, które jest aktualnym właścicielem serwisu Nasza Klasa zapowiedział, że portal zniknie z sieci 27 lipca 2021 roku. Ponad 15 lat działalności sprawiło, że dla wielu użytkowników ten portal był początkiem przygody w mediach społecznościowych. Wrzucanie zdjęć, komentowanie, załatwianie szkolnych spraw, pisanie ogólnodostępnych wpisów i rozmowy w czasie rzeczywistym to tylko niektóre z elementów, które można było wykonać w serwisie.

>> Zobacz też: Albicla – polski portal odpowiednikiem Facebooka

Szybko portal Nasza Klasa został przebity swoją popularnością przez Facebooka, jednak do tego czasu spełniał on wzorowo swoje zadanie. Mimo to, że Nasza Klasa zmieniała się na przestrzeni lat, zapadła decyzja o wycofaniu się z Internetu. Zamknięcie portalu jest jednoznaczne z tym, że aktualnie nie można stworzyć na nim nowego konta.

Poniżej przedstawiamy filmik, jak założyć konto na Naszej Klasie, który został opublikowany… 11 lat temu!

https://www.youtube.com/watch?v=WRtxsBJe4U4

Źródło zdjęcia: print screen nk.pl/logowanie

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*