Najlepsze aplikacje do zamawiania jedzenia

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Najlepsze aplikacje do zamawiania jedzenia

Zamawianie jedzenia online od lat cieszy się ogromną popularnością. W czasie obecnej pandemii, możliwość ta jest nie tylko komfortowa, ale i pozwala nam zadbać o własne bezpieczeństwo. Zobacz najlepsze aplikacje, które dostarczą do domu twoje ulubione dania.

Pyszne.pl

Jedną z najbardziej popularnych aplikacji do zamawiania jedzenia jest Pyszne.pl. Aplikacja posiada szeroką ofertę dań z ponad 6500 lokali gastronomicznych. Posiłek zamówić możemy z większych restauracji, sieciówek, pizzeri oraz mniejszych lokali. 

Uber Eats

Poza przewozami osobowymi Uber oferuje także dowóz jedzenia do domu. Z aplikacją Uber Eats możesz złożyć zamówienie w wielu popularnych restauracjach, a także zamówić świeże produkty z cukierni, czy kawiarni. Uber Eats funkcjonuje w Polsce w ponad 500 miastach.

Glovo

To kolejna opcja na zakupy bez wychodzenia z domu. Z Glovo nie tylko zamówisz gotowe posiłki z restauracji, ale zrobisz także zakupy w marketach takich jak Carrefour, Biedronka, czy Żabka. Co więcej, aplikacja umożliwia również zakup leków w aptekach i dowóz.

PizzaPortal

To popularny poprzednik Glovo – PizzaPortal obecnie poszerza swoje usługi i funkcjonować będzie pod szyldem Glovo. Strona serwisu PizzaPortal cały czas jednak działa i nadal możemy zamawiać przez nią ulubione posiłki. 

Źródło zdjęcia: Thiago Prudencio/SOPA Images/LightRocket/Getty Images

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*