Ile kosztuje Netflix? Czy warto kupić?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Ile kosztuje Netflix? Czy warto kupić?

Netflix to od lat najpopularniejsza platforma z filmami i serialami na żądanie. W Polsce ma już blisko milion aktywnych użytkowników. Chcesz dowiedzieć się w jakiej cenie jest abonament i czy warto go zakupić? Sprawdź!

Serwis na polskim rynku pojawił się w 2016 roku, lecz informacje co do cen za dostęp na platformę nadal szuka wiele osób i wywołuje to niejasności. 

Sprawdziliśmy, jakie są oraz ile kosztują poszczególne pakiety na platformie.

Ile kosztuje Netflix? 

Na Netflixie wybrać możesz pakiety na określoną długość czasu i na poszczególną liczbę osób. Dostępne są trzy warianty:

podstawowy – 34 zł,

standard – 43 zł,

premium – 52 zł. 

Co zawiera pakiet?

Gdy zdecydujesz się na podstawowy pakiet Netflixa, będziesz mógł oglądać filmy na laptopie, telewizorze, telefonie i tablecie. Lecz istotne jest, że konto zostaje przypisane tylko do jednej osoby.

W standardowym pakiecie, oprócz tego, co znajduje się w planie podstawowym, dostępna będzie jakość HD oraz liczba ekranów do jednoczesnego oglądania zwiększa się do dwóch. Natomiast Netflix premium daje możliwość jednoczesnego oglądania aż przez 4 osoby i dostęp do jakości Ultra HD. Jest to najkorzystniejsza oferta oferowana przez platformę.

Kiedyś dla nowych członków była przewidziana promocja, gdzie pierwszy miesiąc był za darmo. Niestety z biegiem czasu, została ona zbyt nadużywana przez polskich użytkowników i ostatecznie została ona wycofana. 

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*