3 książki na plażę — te tytuły umilą Ci urlop!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
3 książki na plażę — te tytuły umilą Ci urlop!

Plażowanie to jedno z ulubionych zajęć urlopowiczów. Długie godziny spędzone na piasku czasem potrafią się jednak dłużyć. Co wtedy? Doskonałym sposobem na zagospodarowanie tego czasu są książki. Kiedy lektura Cię wciągnie, nie zauważysz, nawet kiedy będziesz musiał wracać do domu! Oto 5 propozycji, które umilą Ci urlop.

Seria Kwiat paproci Katarzyny Bereniki Miszczuk

Wyobraź sobie, że Mieszko I nie przyjął chrztu, a w naszym kraju nadal wierzymy w bogów słowiańskich. Taką właśnie rzeczywistość prezentuje autorka. Poznajemy sympatyczną Gosławę Brzózkę — młodą szeptuchę, której przyjdzie stoczyć nierówną walkę z bogami o mityczny kwiat paproci, a w tym wszystkim będzie jej pomagał przystojny Mieszko. Nie będziesz mógł się oderwać!

Wizjer Magdaleny Witkiewicz

To propozycja dla osób ceniących trzymające w napięciu do ostatniej strony thrillery. Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy istnieje ktoś, kto decyduje o naszym losie? Jeśli tak, to kto to może być i dlaczego to robi? Te same pytania zadaje sobie młoda, samotna matka Laura, kiedy z jej życia powoli w tajemniczych okolicznościach zaczynają znikać znajomi. Czy ma to coś wspólnego z jej pracą? Sprawdź!

27 śmierci Toby’ego Obeda Joanny Gierak-Onoszko

To literatura faktu w najlepszym wydaniu. To propozycja dla osób ciekawych świata, a w szczególności Kanady. Reportaż opowiada o „nieinstagramowych” aspektach życia w Kanadzie z czasów obecnych i przeszłych. Myślimy, że najlepszą rekomendacją tej pozycji jest liczba nagród, które zdobyła, a wśród nich Nagrodę Literacką Nike.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*