Ciekawe koncerty w wakacje w Polsce

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Ciekawe koncerty w wakacje w Polsce

Lato to czas urlopów, zabawy i muzyki. Co roku właśnie w tym czasie możemy zaobserwować większą ilość imprez plenerowych i koncertów. W roku ubiegłym niestety nie wszystkie zaplanowane imprezy mogły się odbyć. W tym roku również możliwości są znacznie ograniczone, jednak nadal możemy wziąć udział w niepowtarzalnych koncertach. Gdzie?

Audioriver w Płocku 24-25 lipca 2021 

To święto fanów muzyki elektronicznej, rocka, popu i hip-hopu. Oprócz świetnych dźwięków i wspaniałej zabawy znajdziecie tam również interesujące panele dyskusyjne, a na scenie pojawią się między innymi: Ben Böhmer, Joris Voorn, Catz ‘N Dogz czy Trikk.

OFF Festival w Katowicach, 6-8 sierpnia 2021

To trzy dni wypełnione po brzegi muzyką alternatywną w najlepszym tego słowa znaczeniu. Ciekawe czy Artur Rojek tworząc właśnie ten festiwal, spodziewał się takiego sukcesu. W tym roku na scenie zobaczymy takich artystów jak Monika Brodka, Król czy Quebonafide.

KORTEZ HOLIDAY TOUR 2021

To coś dla miłośników nastrojowej muzyki Korteza. W trakcie trasy artysta wystąpi między innymi w Opolu, Sopocie, Chełmie czy Gorzowie Wielkopolski. Ze sceny popłyną stare i dobrze znane kawałki, ale jest możliwe, że zostaniemy świadkami kilku premier.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*