Lato to czas urlopów, zabawy i muzyki. Co roku właśnie w tym czasie możemy zaobserwować większą ilość imprez plenerowych i koncertów. W roku ubiegłym niestety nie wszystkie zaplanowane imprezy mogły się odbyć. W tym roku również możliwości są znacznie ograniczone, jednak nadal możemy wziąć udział w niepowtarzalnych koncertach. Gdzie?

Audioriver w Płocku 24-25 lipca 2021 

To święto fanów muzyki elektronicznej, rocka, popu i hip-hopu. Oprócz świetnych dźwięków i wspaniałej zabawy znajdziecie tam również interesujące panele dyskusyjne, a na scenie pojawią się między innymi: Ben Böhmer, Joris Voorn, Catz ‘N Dogz czy Trikk.

OFF Festival w Katowicach, 6-8 sierpnia 2021

To trzy dni wypełnione po brzegi muzyką alternatywną w najlepszym tego słowa znaczeniu. Ciekawe czy Artur Rojek tworząc właśnie ten festiwal, spodziewał się takiego sukcesu. W tym roku na scenie zobaczymy takich artystów jak Monika Brodka, Król czy Quebonafide.

KORTEZ HOLIDAY TOUR 2021

To coś dla miłośników nastrojowej muzyki Korteza. W trakcie trasy artysta wystąpi między innymi w Opolu, Sopocie, Chełmie czy Gorzowie Wielkopolski. Ze sceny popłyną stare i dobrze znane kawałki, ale jest możliwe, że zostaniemy świadkami kilku premier.

Powiązane artykuły

Co wpływa na smak kawy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *