Rozwiązania, dzięki którym Twoja łazienka będzie nowoczesna i funkcjonalna

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Rozwiązania, dzięki którym Twoja łazienka będzie nowoczesna i funkcjonalna

Artykuł sponsorowany

Projektując łazienkę, zwracamy uwagę nie tylko na względy estetyczne pomieszczenia, lecz również na praktyczne rozwiązania. O jakich udogodnieniach warto pamiętać? Sprawdźmy!

W jaki sposób zagospodarować przestrzeń, by móc cieszyć się z jej atrakcyjnego designu i użyteczności? Wielu twierdzi, że wdrożenie technologii poprawi komfort mieszkania i korzystnie wpłynie na oszczędność oraz ekologię. W niepamięć odchodzą podstawowe elementy wyposażenia. W artykule przypominamy o rozwiązania, które stanowią clou każdej łazienki. Jakie? Dowiedz się już teraz!

Prysznic bez brodzika 

Klasyczna kabina prysznicowa z brodzikiem ustępuje miejsca odpływowi liniowemu. Czym ten się wyróżnia? Odpływ liniowy pozwala na odprowadzanie wody z pomieszczenia przy pomocy osadzonej w podłodze bądź ścianie rynienki połączonej z syfonem. Na zewnątrz dostrzegalny jest wyłącznie ruszt, będący elementem dekoracyjnym. Co więcej, masz możliwość wyboru modelu rusztu, począwszy od klasyków wykonanych ze stali nierdzewnej, a skończywszy na bardziej kolorowych wariantach.

Jakie zalety wynikają z montażu odpływu liniowego? Poniżej przedstawiamy kilka mocnych stron rozwiązania:

  • łatwe i efektywne czyszczenie, 
  • swoboda w zagospodarowaniu pozostałej części pomieszczenia (sprawdza się w przypadku mniejszego metrażu), 
  • bezpieczna alternatywa dla osób starszych i dzieci. 

Jeżeli zainteresowałeś się tematem odpływu liniowego bądź jesteś na etapie remontu łazienki, koniecznie zajrzyj na stronę https://szklanemozaiki.pl/pl/c/Odplywy-liniowe/237. 

Listwy narożne

To detale decydują o całokształcie aranżacji pomieszczenia. Listwy narożne uzupełnione o elementy dekoracyjne sprawdzają się wzorowo niemal w każdej łazience. Na rynku dostępny jest ich cały wachlarz, a różnią się stylistyką, kolorystyką, wzornictwem i wymiarami. Zanim zdecydujesz się na ich zakup, zastanów się, czy będą współgrać z płytkami ściennymi. Koniecznie odwiedź witrynę internetową i zapoznaj się z ofertą  – https://szklanemozaiki.pl/pl/c/Listwy-narozne-do-plytek/189. Jeżeli nie jesteś pewien co do estetyczności kompozycji, skorzystaj z porady eksperta lub rekomendacji zamieszczonych w Internecie. 

Szukasz eleganckich dekoracji do swojej łazienki? Nie pozostawaj bierny, odwiedź e-sklep https://szklanemozaiki.pl/ i rozpocznij świadome projektowanie swojej wymarzonej przestrzeni.

Fot.: immo RENOVATION/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*