Premiery na Netflixie w czerwcu 2021 – co warto obejrzeć?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Premiery na Netflixie w czerwcu 2021 – co warto obejrzeć?

W tym miesiącu czeka nas wiele premier nie tylko kolejnych, wyczekiwanych sezonów seriali, ale również ciekawe filmy oraz anime. Kolekcja filmów dla dzieci również zostanie wzbogacona o ciekawe pozycje. Czego możemy spodziewać się w ciągu nadchodzących tygodni na Netflixie? Jedno jest pewne, będzie co oglądać!

Seriale

W czerwcu swoje premiery będą mieć kolejne sezony takich hitów jak Lupin (11.06) – francuski serial sensacyjno-przygodowy czy Szkoła dla elity (18.06) – hiszpańska produkcja młodzieżowa. Po raz pierwszy na platformie zadebiutuje również ciekawie zapowiadający się serial Łasuch (4.06) opowiadający historię chłopca-jelonka, opartego na motywach komiksu DC.

Filmy

Miłośnicy filmowych dramatów będą mogli obejrzeć postapokaliptyczną wizję świata w produkcji Gdy sen nie nadchodzi (9.06), gdzie weteranka stoczy trudną bitwę ze swoimi wewnętrznymi demonami, by ocalić rodzinę. Kultowej animacji Czarodziejek z księżyca nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, a na Netflixie możemy ją oglądać już od 3.06. Premierą z dreszczykiem będzie adaptacja powieści Stephena Kinga pt. Doktor sen (10.06). Dzieci z pewnością ucieszą się z premiery Piotrusia królika, którego możemy oglądać od 1 czerwca.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*