Podcasty o grach – czego warto posłuchać?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Podcasty o grach – czego warto posłuchać?

Jeżeli samo granie zaczyna cię już nieco nudzić, być może warto połączyć je z dawką ciekawej wiedzy? Oto 4 warte uwagi polskie podcasty o grach wideo.

Podcastów na najróżniejsze tematy pojawia się coraz więcej. Nie brakuje i twórców, którzy swoje audycje poświęcają wirtualnej rozrywce, opowiadając o newsach, komentarzach, recenzjach i plotkach ze świata nowych technologii oraz gier wideo. Oto kilka z nich, na które warto zwrócić uwagę.

1. Fantasmagieria

Pierwszy odcinek Fantasmagierii pojawił się w 2008 roku i od tego czasu prowadzący zdążyli wyrobić naprawdę wysoką jakość w swoich audycjach. Zarówno pod kątem merytorycznym, technicznym jak i sposobu prezentowania treści, program stoi wysoko w na liście podcastów o wirtualnym świecie rozrywki.

2. Krokiet Kast

Oprócz informacji o grach wideo słuchacze Krokiet Kast mogą poznać najświeższe nowinki technologiczne, a wszystko prowadzone w atmosferze luźnej, przyjacielskiej rozmowy. Do programu zapraszane są znane w branży osoby, jak np. Arkadiusz Kamiński (arhn.eu).

3. Friendly Fire

To podcast stworzony przez ekipę GRYOnline.pl oraz TVGRY o profesjonalnym charakterze, który rozpoczął się w 2020 roku. Audycje trwają około dwóch godzin i w miesiącu pojawiają się zazwyczaj cztery nowe odcinki. 

4. Gramy na Maksa Plus

To wieczorna audycja, której poza formą podcastu posłuchać możemy także w regionalnej rozgłośni radiowej Radio Freee. Tematy poruszane podczas podcastu są różne od tych w czasie nagrania, twórcy Gramy na Maksa Plus dostarczają więc sporo treści, przekazując przy tym porządną dawkę wiedzy na temat gier wideo.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*