Etui do ładowania słuchawek – jak ładować?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Etui do ładowania słuchawek – jak ładować?

Ostatnio popularnością cieszą się słuchawki bezprzewodowe, które nie są nawet połączone ze sobą żadnym kablem. Umieszcza się je w specjalnym etui, gdzie są ładowane. Kiedy należy je zasilić? Jak sprawdzić poziom baterii?

Ładowanie słuchawek bezprzewodowych z etui – jak to zrobić?

Tak naprawdę, jedyne o czym musisz pamiętać posiadając słuchawki bezprzewodowe w etui dedykowanym pod konkretny model, jest ładowanie tego zamykanego pudełka. Kiedy słuchasz podcastów czy z kimś rozmawiasz, odkładasz je w odpowiednie miejsce. Słuchawki zaczynają się automatycznie ładować, dzięki czemu są zawsze gotowe do dalszego użycia. To bardzo komfortowe rozwiązanie, nie musisz martwić się o ich przechowywanie oraz uszkodzenia, np. spowodowane kluczami w kieszeni.

Etui do ładowania słuchawek musisz jednak naładować. W zależności od wybranego modelu, dostaniesz powiadomienie na telefon (np. w modelu Airpods marki Apple) albo trzeba kontrolować lampki na obudowie. Najczęściej to kolor kontrolki informuje o naładowaniu akumulatora, np. czerwona oznacza, że poziom wynosi od 5 do 30%. Zobacz w instrukcji, jaki symbol oznacza, że konieczne jest ładowanie etui do słuchawek bezprzewodowych. Wtedy podłączasz kabel do wtyczki, a drugą stronę umieszczasz w dedykowanym pudełku. Jedno ładowanie etui do słuchawek bezprzewodowych powinno wystarczyć nawet na kilkanaście godzin użytkowania. Wszystko jednak zależy od wybranego modelu i marki.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Kamil 27.11.2020

    Mam Airpods i faktycznie, komfortowa opcja 🙂 Tylko trzeba pamiętać o ładowaniu etui, żeby nie było niespodzianek. W porównaniu z JBL, wypadają lepiej, więcej komunikatów, np. na telefonie się pojawia, kiedy trzeba ładować.