Nie masz pomysłu co kupić swojej drugiej połówce? W takim razie zrób coś samodzielnie! Przedstawiamy … prezenty na walentynki własnoręcznie robione.

Ciasteczka w kształcie serca

Prezenty na walentynki DIY mają być przede wszystkim źródłem uśmiechu i miłości. Nic tak nie cieszy jak odrobina słodkości… Upiecz ciasteczka maślane w kształcie serca i udekoruj je wstążkami albo umieść w opakowaniu ozdobnym.

Słoik wypełniony pięknymi słowami

Za co kochasz swojego partnera? Spisz kilkadziesiąt powodów na karteczkach i umieść je w słoiku. Taki prezent to mnóstwo radości!

Woreczki pełne miłości

Do tego pomysłu potrzebne Ci są małe woreczki z naturalnego materiału oraz farby albo specjalne markery przeznaczone do tkanin. Na każdym z nich narysuj coś, co kojarzy Ci się z Walentynkami. W środku umieść słodkości.

Kupony – idealne na pandemię

Trwa pandemia, więc wszelkie wyjścia do kina czy restauracji nie są możliwe. Warto jednak przygotować samodzielnie kupony walentynkowe, do wykorzystania w późniejszym czasie.

Miłe słowa na karteczkach

Małe gesty cieszą najbardziej. Napisz coś miłego na różowych karteczkach – takich tradycyjnych do notatek. Umieść je w formie serca na lustrze w łazience!

Walentynkowy stroik

Wśród prezentów walentynkowych własnoręcznie robionych nie mogło zabraknąć stroików. Tak naprawdę możesz je przygotować z różnych materiałów – puzzli, pomponów, wstążęk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *