Ciekawy prezent na parapetówkę – co sprawić znajomym?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Ciekawy prezent na parapetówkę – co sprawić znajomym?

Sprawienie ciekawego prezentu swoim znajomym na parapetówkę nieraz może się okazać sporym wyzwaniem. Na szczęście istnieją sprawdzone pomysły, które zadziałają w dobry sposób, prawdopodobnie w przypadku każdej sytuacji. Parapetówka jest znakomitą okazją, żeby pokazać, że komuś zależy na drugiej osobie. W takim razie, jak sprawić ciekawy prezent na parapetówkę znajomym?

Drobne dodatki, które podniosą walory estetyczne wnętrza mieszkania

Pierwszym z ciekawych dodatków może być dzwonek, który wydaje dźwięku wskutek delikatnych powiewów wiatru. Łagodzące zmysły dźwięki znakomicie będą nadawać się do takich przestrzeni, jak na przykład wejście na balkon.

Dzwonki wiatrowe – pomysł na balkon lub ganek

Dzwonki wiatrowe będą świetnym dodatkiem do ogrodu lub na ganek. Mogą sprawiać przyjemność właścicielom za każdym razem, gdy będą obserwować ten element wystroju na podwórku. Zazwyczaj stosuje się drewniane lub aluminiowe rurki. Te części wydają piękny dźwięk, podczas gdy pozostałe elementy dekoracji, najczęściej zwiewne falbanki lub ruchome części poruszają się w rytm powiewów wiatru.

Personalizowana wycieraczka

Personalizowana wycieraczka może być znakomitym pomysłem na prezent. Warto zastanowić się, jakie filmy, książki lub wzory lubią znajomi. Dzięki temu można będzie wybrać produkt adekwatny do ich gustu i upodobań. Dużym atutem podczas poszukiwań personalizowanych wycieraczek jest to, że nietrudno znaleźć produkt o odpowiedniej jakości i cenie. Personalizowana wycieraczka na pewno będzie stanowić wartość dodaną do wystroju wnętrza w domu lub mieszkaniu znajomych. 

Kolaż ze wspólnymi zdjęciami

To propozycja dla tych osób chcących sprawić prezent znajomym, z którymi łączą ich szczególnie bliskie więzi. Na samym początku warto znaleźć zdjęcia, na których widać całą grupę z uśmiechami na twarzy. Mogą to być, na przykład takie momenty, jak wspólne ognisko w wakacje, wypad w góry, czy impreza sylwestrowa. Układając wszystkie fotografie w całość, można uzyskać wyjątkowy efekt, który sprawi, że za każdym razem, gdy obdarowane osoby zerkną na kolaż, powrócą do nich przyjemne wspomnienia. 

Jak wybrać dobry prezent dla znajomych – kilka praktycznych wskazówek

Nie zawsze wymienione propozycje mogą okazać się trafne. Co więcej, wymienianie innych popularnych upominków, które są zwykle wręczane znajomym, to także nie jest dobre rozwiązanie. Trzeba wysłuchać potrzeb swoich znajomych.

Jedną z najlepszych wskazówek będzie to, aby przechowywać w głowie pozornie błahe informacje, na przykład podczas rozmowy – jeśli coś się zepsuje, jeśli wyjątkowo spodoba im się jakiś produkt, czy jeśli będą mówić o chęci kupienia czegoś w przyszłości. Najprawdopodobniej mogą o tym wspomnieć. Kiedy to zrobią, warto zrobić krótką notatkę. Następnie wybranie odpowiedniego upominku nie będzie żadnym problemem.

Ciekawy prezent dla znajomych na parapetówkę – jak go sfinansować?

Nie zawsze można znaleźć w portfelu akurat taką ilość pieniędzy, która pozwoli zakupić wymarzony prezent dla znajomych, a warto zaznaczyć, że parapetówki wcale nie zdarzają się tak często. Dlatego, żeby podkreślić wyjątkowość tych chwil, nie warto stawiać na półśrodki.

Jeżeli akurat mamy mały budżet na sfinansowanie prezentu, można zdecydować się na dodatkowe finansowanie. Najczęściej wybierane są takie opcje, jak na przykład kredyt, chwilówki na raty, czy pożyczka. Każda z nich charakteryzuje się indywidualnymi cechami. Szukając najlepszych ofert, można odwiedzić portale, takie jak https://sowafinansowa.pl/, gdzie można się zapoznać ze szczegółowymi porównaniami i rankingami ofert najlepszych usługodawców. 

Zdjęcie główne: Nina Mercado/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*