Męskie Granie 2021 – znamy daty, line-up i ceny biletów

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Męskie Granie 2021 – znamy daty, line-up i ceny biletów

Męskiego Grania nie trzeba przedstawiać, to wielkie muzyczne wydarzenie, a każda edycja przyciąga wielu chętnych. W tym roku zawita do czterech polskich miast. Kiedy jest Męskie Granie 2021, ile kosztują bilety i kto wystąpi? Sprawdzamy!

Męskie Granie 2021 – kto wystąpi i gdzie?

Koncert otwierający całe wydarzenie Męskie Granie 2021 startuje 6 sierpnia 2021 (piątek) w Krakowie. Kolejne występy będą mieć miejsce wg terminarza:

  • Kraków (Muzeum Lotnictwa) – 6 i 7 sierpnia,
  • Warszawa (Tor Służewiec) – 13 i 14 sierpnia,
  • Poznań (Park Cytadela) – 20 i 21 sierpnia,
  • Żywiec (Amfiteatr pod Grojcem) – 27 i 28 sierpnia.

Tak jak wcześniej, ostatni koncert w Żywcu będzie transmitowany na żywo.

W tym roku ma miejsce wyjątkowa sytuacja, ze względu na pandemię i zeszłoroczny koncert streamingowy w Żywcu. Na scenie pojawią się dwie orkiestry: Męskie Granie Orkiestra 2020 w składzie Daria Zawiałow, król, Igo oraz goście i Męskie Granie Orkiestra 2021, której skład nie jest jeszcze znany. W piątki będzie można usłyszeć pierwszą orkiestrę, a w soboty drugą odsłonę. Zespół poznamy 30 czerwca, kiedy zostanie zaprezentowany singiel promujący całe wydarzenie.

Poza tym muzycznych wrażeń dostarczą tacy artyści jak Dawid Podsiadło, Brodka, Ørganek, Zalewski, król, Maria Peszek, Natalia Przybysz czy Ralph Kaminski.

Męskie Granie 2021 – ceny biletów

Przedsprzedaż biletów rozpoczyna się 21 czerwca 2021 roku o 12:00. Dostępna jest wyłącznie dla klientów Allegro, którzy posiadają usługę SMART!.

Regularna sprzedaż rusza 22 czerwca o 12:00.

Ceny biletów na Męskie Granie 2021 wyglądają następująco:

  • bilet jednodniowy – 189 złotych,
  • karnet dwudniowy (na dane miasto) – 319 złotych.

To ważne!

Wydarzenie jest organizowane zgodnie z rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie pandemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Właśnie dlatego pula biletów jest ograniczona dla osób niezaszczepionych oraz specjalne bilety przeznaczone dla tych, którzy posiadają certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID-19.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*