Netflix to najpopularniejsza platforma z filmami i serialami na żądanie. W Polsce korzysta z niej blisko 1 milion aktywnych użytkowników. Chcesz dowiedzieć się czy warto zakupić abonament i zastanawiasz się w jakiej jest to cenie?

Pomimo tego, że serwis pojawił się na polskim rynku stosunkowo dawno, bo w 2016 roku, to informacji na temat cen za dostęp na platformę nadal szuka wiele osób. 

Sprawdziliśmy, jakie są pakiety oraz ile kosztuje Netflix na rok, na miesiąc, na 4 osoby, na 2 osoby i 1 osobę.  

Ile kosztuje Netflix? 

Cena za dostęp na platformę uzależniona jest od tego, jaki wybierzemy plan. Do wyboru mamy następujące pakiety: 

podstawowy – 34 zł,

standard – 43 zł,

premium – 52 zł. 

Co zawiera pakiet?

Gdy zdecydujesz się na pakiet podstawowy Netflixa, będziesz mógł oglądać filmy zarówno na laptopie, telewizorze, telefonie i tablecie. W planie podstawowym jednocześnie może oglądać jedna osoba.

Z kolei w standardzie, oprócz tego, co znajduje się w planie podstawowym, dostępna będzie jakość HD. Zwiększa się także liczba ekranów do jednoczesnego oglądania – w tym wypadku w tym samym czasie filmy mogą oglądać 2 osoby. Netflix premium za to daje możliwość jednoczesnego oglądania aż na czterech ekranach i dostęp do jakości Ultra HD. Oznacza to, że jest to najlepszy abonament Netflix dla 4 osób.

Kiedyś dla nowych członków platformy była przewidziana promocja – pierwszy miesiąc za darmo, niestety w związku z jej nadużywaniem, została ona wycofana w Polsce. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *