Jeżeli samo granie zaczyna cię już nieco nudzić, być może warto połączyć je z dawką ciekawej wiedzy? Oto 4 warte uwagi polskie podcasty o grach wideo.

Podcastów na najróżniejsze tematy pojawia się coraz więcej. Nie brakuje i twórców, którzy swoje audycje poświęcają wirtualnej rozrywce, opowiadając o newsach, komentarzach, recenzjach i plotkach ze świata nowych technologii oraz gier wideo. Oto kilka z nich, na które warto zwrócić uwagę.

1. Fantasmagieria

Pierwszy odcinek Fantasmagierii pojawił się w 2008 roku i od tego czasu prowadzący zdążyli wyrobić naprawdę wysoką jakość w swoich audycjach. Zarówno pod kątem merytorycznym, technicznym jak i sposobu prezentowania treści, program stoi wysoko w na liście podcastów o wirtualnym świecie rozrywki.

2. Krokiet Kast

Oprócz informacji o grach wideo słuchacze Krokiet Kast mogą poznać najświeższe nowinki technologiczne, a wszystko prowadzone w atmosferze luźnej, przyjacielskiej rozmowy. Do programu zapraszane są znane w branży osoby, jak np. Arkadiusz Kamiński (arhn.eu).

3. Friendly Fire

To podcast stworzony przez ekipę GRYOnline.pl oraz TVGRY o profesjonalnym charakterze, który rozpoczął się w 2020 roku. Audycje trwają około dwóch godzin i w miesiącu pojawiają się zazwyczaj cztery nowe odcinki. 

4. Gramy na Maksa Plus

To wieczorna audycja, której poza formą podcastu posłuchać możemy także w regionalnej rozgłośni radiowej Radio Freee. Tematy poruszane podczas podcastu są różne od tych w czasie nagrania, twórcy Gramy na Maksa Plus dostarczają więc sporo treści, przekazując przy tym porządną dawkę wiedzy na temat gier wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *