OPPO jest jednym z największych producentów telefonów na świecie, założony w Chinach w 2001 roku. W ostatnich latach jego smartfony cieszyły się ogromną popularnością w Azji. Firma stopniowo poszerza swój zasięg. Zamierza zyskać rozpoznawalność na całym świecie. Proponuje zróżnicowaną kolekcję, od przystępnych cenowo podstawowych modeli, po naprawdę przyciągające uwagę. W 2014 roku wypuściła na rynek OPPO R5 o grubości 4,85 mm. Sprawdź, czy warto zainteresować się tą marką!

Jakie telefony oferuje OPPO?

W przeciwieństwie do wielu chińskich rywali marka skupia się prawie wyłącznie na telefonach. Co ważne, ma spore doświadczenie w tym obszarze. Firma zamierza tworzyć telefony wysokiej jakości po niższych cenach, niż można byłoby się tego spodziewać. Stara się dopasować ofertę do potrzeb klientów. 

Telefony wyposażone są w przyzwoitą baterię. Możesz je szybko ładować. Dzięki opcji Super VOOC możesz naładować OPPO RX17Pro od 0 do 100% w 40 minut, co naprawdę imponuje. Firma przywiązuje również uwagę do designu. Nowe modele pokazują pomysłowe podejście do koloru, nie ograniczają się tylko do tradycyjnej czerni. Oprócz tego oferują intuicyjny sposób odblokowywania. Jeśli chcesz kupić dobry telefon, jednocześnie dysponując ograniczonym budżetem, zwróć uwagę na ofertę OPPO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *